איך להגיע לראיון עבודה עם ביטחון? איך להשאיר את החששות בצד ולהגיע מחוזקים?

נטע קויפמן - הדרכת הורים | אימון אישי | הנחיית קבוצות

 

קבעתם ראיון עבודה? יופי! משמח מאוד.

איך משאירים את החששות והפחדים בצד ומגיעים עם ראש מורם ועם אופטימיות מנצחת ולא נותנים לפחדים או לקולות שלנו להשתלט עלינו.

קודם כל לעצור! להפסיק את האוטומט. לשם כך קיבעו פגישה עם עצמכם, כוס קפה.. או משהו כייפי בסגנון וחישבו. תכננו.

 

חיפוש עבודה הוא תלוי שוק. אם הייתם בשוק ירקות ופירות אפשר לראות שמחיר העגבניה והמלפפון הוא לפי ביקוש והיצע. כך שאם מזג האוויר היה קר או חם מדי יש פחות והמחיר עולה. כך גם חיפוש עבודה. מאוד תלוי מה קורה בשוק העבודה באותה התקופה.

בידקו את השוק והיו ריאליים למצב. אם התקופה היא תקופה של מיתון היו מחוברים לקרקע ולמציאות.

אם התקופה היא תקופה שחסרים עובדים במקצועות מסוימים זאת יכולה להיות הזדמנות עבורכם והשתדלו לא ליפול למלכודת השאננות כי לפעמים נראה שיש הרבה פניות וטלפונים ונראה שהנה קורה ועוד מעט סוגרים ולא כדאי לפספס את ההזדמנויות

שבדרך ולהישאר בלי כלום.

לפעמים כשהשוק לא מראה סימנים לעבודה שאתם רוצים ואין היענות אולי כדאי לזוז מהמקום שרציתם, לפעמים זה יכול להיות זמני, עבודה זמנית שיכולה לתרום לנסיון שלכם. כן, כן, עבודה זמנית זאת הזדמנות לקחת משרה שיכולה להיות קרש קפיצה למשרה הבאה שאותה תרצו. למשל אם עבדתם עד היום עם לקוחות והייתם רוצים להיכנס למכירות ובכל מקום דורשים נסיון אפשר ללכת על משרה זמנית ומשם לעבור למשרה שאותה תרצו.

כדאי להכין את קורות החיים ואת הראיון ליחצו כאן לטיפים לקראת ראיון עבודה.

כמאמנת אישית, קואצ'רית, אני מזמינה אותך לליווי עסקי ואישי , לראות איך אפשר לקדם אותך, למקד אותך בתוך כל העשייה. האימון האישי ייתן לך כוחות ואנרגיה שאותם תוכלי לראות בעשייה בעבודה שלך.

 

ראיון עבודה